رزرو نوبت
_

رزرو نوبت لیزر سوپرانو تیتانیوم ۲۰۲۳ (بانوان)

_
خدمات لیزر تیتانیوم آقایان رزرو نوبت لیزر سوپرانو تیتانیوم ۲۰۲۳
رزرو نوبت
خدمات لیزر تیتانیوم بانوان رزرو نوبت لیزر سوپرانو تیتانیوم ۲۰۲۳
رزرو نوبت

رفع موهای زائد با لیزر سوپرانو تیتانیوم

لیزر سوپرانو تیتانیوم (Soprano Titanium) نسل جدیدی از لیزر موهای زائد است. با استفاده از این دستگاه می توانید به صورت دائمی موهای زائد خود را از بین ببرید. این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که می تواند در سه عمق مختلف، فولیکول های مو را تحت تأثیر قرار دهد و جلوی رشد آن‌ها را بگیرد.

فناوری SHR™ Soprano Titanium و سطح بزرگ اسپات این دستگاه سبب می شود تا ناحیه بزرگتری از پوست بیمار تحت پوشش لیزر درمانی قرار بگیرد. به طوری که هر هند پیس می تواند موهای زائد سطح یک پا را در مدت زمان ۷ الی ۱۵ دقیقه به طور کامل مورد درمان قرار دهد.

لیزر سوپرانو تیتانیوم دارای یک پالس هوشمند است که لیزر را به صورت ضربه ای بر روی پوست بیمار اعمال می کند. در بین هر ضربه تنها چند میلی ثانیه فاصله است.

این فواصل برای استراحت پوست حین درمان ایجاد می شوند و فناوری خنک کننده لیزر سوپرانو تیتانیوم در این حد فاصل اقدام به خنک کردم محل درمان می کند تا از سوختی پوست بر اثر حرارت لیزر جلوگیری شود.

لیزر سوپرانو تیتانیوم چیست؟

لیزر سوپرانو تیتانیوم عملکرد منحصر به فردی نسبت به سایر دستگاه های لیزر دارد. سوپرانو تیتانیوم با استفاده از فناوری انحصاری سه بعدی خود، سه طول موج لیزر موثر را در یک اپلیکاتور واحد ترکیب می کند و به طور هم‌زمان اعماق بافت ها و ساختارهای آناتومیکی فولیکول های مو را مورد هدف قرار می دهد. سه طول موج به کار رفته در لیزر سوپرانو تیتانیوم به شرح زیر هستند :

الکساندرایت ۷۵۵ نانومتر : این طول موج برای هدف قرار دادن طیف وسیعی از رنگدانه ها و انواع مو، از جمله موهای نازک و موهایی که رنگ روشن دارند، استفاده می ‌شود و حتی می‌ تواند موهای زیر پوستی را نیز برطرف کند.

SPEED 810nm : این طول موج برای پوست های تیره تر استفاده می شود و فولیکول های عمیق مو را هدف قرار می دهد. SPEED 810nm بهترین طول موج برای درمان موهای زائد نواحی مانند بازوها، پاها، گونه ها و چانه به شمار می رود.

• YAG 1064 : YAG 1064 نافذترین طول موج است و برای درمان موهای ضخیم، مانند موهایی که می توانند در زیر بغل و ناحیه تناسلی ایجاد شوند، ایده آل است و عمیق ترین قسمت های فولیکول را مورد هدف قرار می دهد.
این دستگاه دارای هند پیس باورنکردنی Quattro است که بزرگ‌ترین اپلیکاتور موجود در بازار به شمار می آید و باعث می شود زمان درمان تا ۴۰ درصد کاهش پیدا کند.
همچنین به دلیل سیستم پیشرفته ICE PLUS، که سبب خنک شدن پوست حین اعمال لیزر می شود، لیزر درمانی بدون درد و سوختگی صورت می گیرد.
لیزر سوپرانو تیتانیوم بر خلاف بسیاری از دستگاه های دیگر، می تواند در تمام طول سال برای انواع پوست مورد استفاده قرار گیرد و حتی می توان به طور ایمن و موثر برای از بین بردن موهای زائد روی پوست برنزه نیز از آن استفاده کرد.

روش کار دستگاه سوپرانو تیتانیوم

روش حذف موهای زائد با استفاده از لیزر سوپرانو تیتانیوم بسیار ساده است. برای این کار، ابتدا روی تخت درمان دراز می کشید و برای لیزر درمانی آماده می شوید. سپس از شما خواسته می‌ شود که یک عینک محافظ بپوشید.
یک لایه نازک از ژل شفاف و سرد بر روی ناحیه مورد نظر از پوست شما اعمال می شود تا لیزر بتواند به راحتی روی آن ناحیه حرکت کند. سپس اپراتور سر لیزر را با حرکات دورانی حدود ۶ تا ۱۲ بار بر روی پوست شما حرکت می دهد. سوپرانو تیتانیوم ۱۰ شات لیزر را در ثانیه بر روی پوست اعمال می کند که باعث می شود فولیکول های به آرامی گرم شوند. اگرچه ممکن است گرم شدن ناحیه تحت لیزر را تا حدودی احساس کنید، اما سیستم خنک کننده DualChill در حین درمان، پوست شما را خنک نگه می دارد و از سوختگی جلوگیری می کند.

برای رفع موهای زائد به چند جلسه لیزر نیاز است؟

لیزر سوپرانو تیتانیوم با ترکیب طول‌ موج ‌های مختلف، همراه با پوشش درمانی طولانی ‌تر، افزایش راحتی و حداقل درد، ایمن ‌ترین و کارآمدترین درمان حذف موهای زائد به شمار می آید. معمولاً توصیه می شود که ۶ تا ۸ جلسه درمان را برای کاهش دائمی موهای زائد خود دنبال کنید.

این بدان دلیل است که فولیکول های مو باید به مرحله رشد خود برسند و در هر نوبت از درمان بخشی از فولیکول ها تحت لیزر درمانی قرار بگیرند. موهای زائد صورت معمولاً مقاوم تر از موهای سایر نواحی بدن هستند و در برخی مواقع به ۱۰ الی ۱۲ جلسه درمانی نیاز دارند.

فاصله بین جلسات معمولاً ۴-۶ هفته برای نواحی صورت و ۶-۸ هفته برای نواحی بدن است. تعداد جلسات حذف موهای زائد با لیزر سوپرانو تیتانیوم به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله این عوامل می توان به ناحیه مورد نظر، ضخامت موها، نوع پوست و رنگ موها اشاره کرد.

برای دریافت بهترین نتایج از درمان با لیزر سوپرانو تیتانیوم توصیه می کنیم جلسات درمانی خود را تکمیل کنید. پس از اتمام جلسات درمان می توانید انتظار کاهش ۶۰ الی ۸۰ درصدی موهای زائد خود را داشته باشید. پس از آن، هرگاه موهای شما شروع به رشد کردند، یک جلسه تمدید لیزر برای از بین بردن دوباره موها کافی خواهد بود.

خدمات لیزر تیتانیوم آقایان رزرو نوبت لیزر سوپرانو تیتانیوم ۲۰۲۳
رزرو نوبت
خدمات لیزر تیتانیوم بانوان رزرو نوبت لیزر سوپرانو تیتانیوم ۲۰۲۳
رزرو نوبت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *