کاربرد فیلرهای پوستی چیست؟

1
کاربرد فیلرهای پوستی - فیلر لب

کاربرد فیلرهای پوستی - فیلر لب


فیلرها مستقیماً در زیر پوست در ناحیه مورد نظر تزریق می‌شوند تا با آبرسانی و با جبران حجم از دست رفته بافت‌های نرم، باعث جوان‌تر دیده شدن فرد شوند. کلینیک‌ دکتر متقی انواع مختلفی از فیلرهای پوستی با ویسکوزیته‌های مختلف را ارائه می‌دهد که در روش‌های مختلف و بسته به نتایج مورد نظر استفاده می‌شوند.

کاربرد فیلرهای پوستی

فیلرهای پوستی برای اصلاح چین و چروک، خطوط ظریف و انواع خاصی از اسکارهای صورت و همچنین حجم دادن به لب ها، گونه ها و چانه استفاده می شوند. فیلرهای پوستی همچنین می توانند برای پر کردن چین های عمیق بینی یا خطوط لبخند که از گوشه بینی به سمت دهان امتداد دارند استفاده شوند.

فیلرهای پوستی از اسید هیالورونیک ساخته شده اند، ماده ای که به طور طبیعی در بدن وجود دارد. هنگامی که فیلرهای پوستی به پوست تزریق می شوند، با بلند کردن بافت های افتاده و پر کردن چین و چروک، به بازیابی حجم کمک می کنند.

ماندگاری فیلرهای پوستی چقدر است؟

فیلر های پوستی برای مدت زمان متفاوتی در نواحی مختلف بدن شما ماندگاری دارند. باید بدانید فیلر‌های پوستی چه مدت در هر ناحیه دوام می‌آورند تا بتوانید تعیین کنید که آیا آنها برای شما مناسب هستند و اگر مناسب نیستند، چه نوع روشی ممکن است بهتر باشد.

مدت زمان ماندگاری فیلرهای پوستی در هر ناحیه به عوامل مختلفی از جمله نوع فیلر مورد استفاده و میزان تزریق در هر ناحیه بستگی دارد. فیلرهای اسید هیالورونیک نسبت به فیلرهای هیدروکسی‌لاپاتیت کلسیم (Radiesse) یا پلی‌ال‌لاکتیک اسید (Sculptra) عمر کوتاه‌تری دارند، زیرا در طول زمان سریع‌تر حل می‌شوند. این فیلرها به عنوان استاندارد طلایی در نظر گرفته می شوند، زیرا قبل از تزریق نیازی به آزمایش آلرژی نیست، بر خلاف انواع دیگر فیلر ها مانند Radiesse و Sculptra که استفاده از آنها می تواند منجر به واکنش های نامطلوب و عوارض جدی شود.

استفاده از فیلرهای پوستی برای جوانسازی صورت و بدن

دیستروفی حجمی نشانه ای از پیری صورت است. جابجایی رسوبات چربی در صورت باعث جمع شدن در برخی نواحی و انحراف در قسمت های دیگر می شود. با افزایش سن، توخالی ناحیه گیجگاهی آشکارتر می‌شود، در پلک‌های بالایی ظاهر می‌شود، پارگی در ناحیه زیر پلک‌های پایینی ظاهر می‌شود، گونه‌ها چاق شدن خود را از دست می‌دهند و لب‌ها منقبض و چروک می‌شوند.

تزریق زیر جلدی این ژل‌های بسیار آبدوست با هیدراته نگه داشتن پوست و بافت‌های زیرین به ایجاد حجم و لطافت کمک می‌کند. هنگامی که با تکنیک های دیگر همراه می شوند، آنها ابزار عالی در بازسازی و اصالت حجم های تعمیر شده می سازند.

فیلرهای زیر چشم: یک جوانسازی دور چشمی غیر کایرورژیکال

با گذشت زمان، پدهای چربی واقع در حفره‌های چشم و روی پریوستوم سطح استخوانی مداری، تحت تأثیر متقابل از دست دادن کلاژن و انقباضات عضلانی، خارج شده و شروع به مهاجرت به زیر پوست صورت می‌کنند.

نواحی اولیه فاقد حجم جوانی و فرورفته به نظر می‌رسند. با نازک شدن پوست، کمبود کلاژن، کبودی‌های ریز به دلیل نشت رگ‌های خونی بسیار کوچک اطراف چشم، زیر دایره‌های تیره و پاکت‌های پف‌کرده نشان می‌دهد.

ژل اسید هیالورونیک ظریف هنگامی که برای پرکردن گودی تزریق می شود، با بازگرداندن حجم از دست رفته زیر چشم، نگاه را درخشان تر کرده و به این قسمت از صورت انعطاف پذیری جدیدی می بخشد. فستون ها و کیسه های چشم پلک پایین را می توان با تزریق فیلر به خوبی بهبود بخشید.

به لطف استفاده از سوزن های اندازه گیری کوچک، آثار تزریق نامحسوس است.

امتیاز دهید

سهیل دهقانیمشاهده نوشته ها

Avatar for سهیل دهقانی

سهیل دهقانی کارشناس سئو و تولید کننده محتوا که غلاقه زیادی به تحلیل محتوا و حوزه های کاری مختلف دارم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *