لاغری سریع با مزوتراپی چربی سوز در شیراز

زندگی ماشینی، تکنولوژی و عدم تحرک کافی در دنیای امروز سبب شده است تا چاقی و افزایش وزن در بین زنان و مردان شیوع پیدا کند.

چربی های بدن زمانی که از حد استاندارد بیشتری می شوند در نواحی مانند شکم و پهلو جمع می شوند. راه های زیادی برای از بین بردن این چربی های اضافی وجود دارد که اغلب به زمان و انرژی زیادی نیاز دارند. اما اگر شما هم مانند بسیاری دیگر از افراد به دنبال روش های سریع لاغری و چربی سوزی هستید، مزوتراپی چربی سوز می تواند یک انتخاب عالی برای شما باشد.

مزوتراپی چربی سوز که با عنوان مزوتراپی لاغری نیز شناخته می شود، یکی از روش های مؤثر و رایج برای لاغری و کاهش چربی های اضافی بدن شناخته می شود. این روش لاغری، غیر تهاجمی بوده و عوارض خاصی نیز به همراه ندارد.

در فرآیند مزوتراپی، ترکیبی از مواد به لایه های زیرین پوست، لایه چربی و بافت هم بند تزریق می شوند که علاوه بر چربی سوزی مزایای دیگری مانند بهبود گردن خون، جوانسازی و کمک به بیماری های عروقی و عفونی خواهند داشت.

مزوتراپی چربی سوز از هزینه کمتری نسبت به برخی دیگر از روش های لاغری نیز برخوردار بوده و نتایج قابل توجهی به همراه خواهد داشت.

برای آشنایی بیشتر با این روش لاغری در ادامه همراه ما باشید.

 

مزوتراپی چربی سوز در شیراز

مزوتراپی چربی سوز را در کلینیک دکتر متقی انجام دهید. بهترین مرکز مزوتراپی چربی سوز در شیراز با پزشکانی با تجربه و موادی عالی همین حالا وقت خود را از لینک های زیر رزرو کنید.

دکتر نادیا متقی پزشک پوست، مو و زیبایی
رزرو نوبت
دکتر ابوالفضل مهربان پزشک پوست، مو و زیبایی
رزرو نوبت
دکتر آزاده درستکار متخصص پوست، مو و زیبایی
رزرو نوبت
دکتر رکسانا دهقانی پزشک پوست، مو و زیبایی
رزرو نوبت
گالری

نمونه کارها

مزوتراپی چربی سوز چیست؟

مزوتراپی چربی سوز یک روش غیر تهاجمی برای لاغری است و معمولاً به عنوان یک روش جایگزین برای درمان هایی مانند لیپوساکشن در نظر گرفته می شود. در این درمان داروها و مواد مفید مورد نیاز بدن با استفاده از یک سوزن به لایه میانی یا درم پوست تزریق می شوند.

این مواد مغذی زمانی که به بافت چربی در بدن می رسند، سلولیت و چربی های اضافه را در بدن کاهش داده و سبب لاغری بدن می شوند. در برخی موارد از مزوتراپی چربی سوز برای درمان کمر درد نیز استفاده می شود.

اگر به دنبال لاغری با مزوتراپی هستید، باید بدانید که بسیاری از بیماران می توانند از این طریق حدود ۵ الی ۱۴ سانتی متر از چربی های اضافه بدن خود را از دست بدهند.

علاوه بر این، مزوتراپی چربی سوز یک راه ایده آل برای از بین بردن سلولیت است و به حل شدن رسوبات اضافی در نواحی مختلف بدن کمک می کند. اما این روش درمانی تنها برای لاغری شکم و پهلو نیست.

شما می توانید با مزوتراپی چربی سوز نواحی دیگری از بدن خود را نیز لاغر کنید. در ادامه به شرح تأثیر مزوتراپی چربی سوز بر روی نواحی مختلف بدن می پردازیم :

مزوتراپی لاغری صورت

در بسیاری از افراد چاقی بدن به همراه چاقی صورت اتفاق می افتد و جمع شدن چربی های اضافی در قسمت های مختلف صورت آن‌ها می تواند تناسبات چهره فرد را بر هم زند.

علاوه بر این، اگر مدت زیادی از چاقی صورت فرد گذشته باشد، پوست صورت شروع به شل شدن و افتاده شدن می کند و رفته رفته ظاهری پیر و چروکیده به خود می گیرد.

اینجاست که مزوتراپی چربی سوز می تواند یک راه حل ایده آل برای لاغر کردن و از بین بردن چربی های اضافی صورت به شمار بیاید.

مزوتراپی لاغری شکم

احتمالاً برای بسیاری از افراد، چربی های شکم آزار دهنده هستند و اندام آن‌ها را به هم می زنند.

اگرچه همه افراد علاقه‌مند به داشتن اندامی لاغر و متناسب هستند، اما همه وقت و یا انرژی کافی برای باشگاه و یا سایر روش های لاغری را ندارند. از همین رو، مزوتراپی چربی سوز می تواند یک روش مؤثر برای لاغری شکم به شمار بیاید که در کمترین زمان شما را به یک اندام عالی می رساند.

مزوتراپی لاغری بازو

بازوها یکی از نواحی هستند که وقتی چربی های اضافی در آن‌ها جمع می شوند، لاغر کردن آن می تواند دشوار باشد.

در برخی موارد حتی با رژیم های سنگین و ورزش نیز لاغری بازوها بسیار کند صورت می گیرد. با مزوتراپی چربی سوز می توانید بازوهای خود را نیز در کمترین زمان لاغر کنید و بدون عمل جراحی به تناسبات مورد نظر خود برسید.

مزوتراپی لاغری ران

ران ها نواحی هستند که به سرعت چربی های اضافه را به خود جذب می کنند. معمولاً زمانی که چربی های رسوب شده در ران ها از یک حدی بیشتر می شود، باعث ایجاد سلولیت شده و ظاهر نا خوشایندی را بر روی پوست ایجاد می کنند.

از بین بردن چربی های اضافه ران با مزوتراپی چربی سوز می تواند یکی از بهترین راه ها برای کاهش چربی ها و زیبایی ران ها به شمار بیاید.

مزایای لاغری با روش مزوتراپی

لاغری از طریق مزوتراپی مزایای بسیاری را به همراه خواهد داشت.

به دلیل مواد مفیدی که در هر تزریق وارد پوست می شوند، علاوه بر کاهش وزن، می توانید شاهد بهبود کیفیت پوست و رفع افتادگی آن شوید. مزوتراپی چربی سوز یک راه حل جایگزین برای درمان های تهاجمی به شمار می آید.

لیپوساکشن یک عمل جراحی دردناک است و افرادی که علاقه ای به انجام این عمل جراحی ندارند، می توانند با انجام مزوتراپی چربی سوز بدون درد و خون ریزی به نتایج مورد انتظار خود برسند.

این روش درمانی نیازی به استراحت های سخت و طولانی پس از درمان ندارد و می توانید تنها پس از چند روز بعد از درمان به راحتی فعالیت های روزمره خود را انجام دهید. از دیگر مزایای مزوتراپی چربی سوز می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • این درمان عوارضی ندارد
 • دوره نقاهت مزوتراپی چربی سوز بسیار کوتاه بوده و نیازی به پانسمان نخواهد داشت
 • مدت زمان درمان مزوتراپی لاغری در حدود ۲۰ تا ۵۰ دقیقه است
 • بهبود سلولیت
 • عدم تخریب بافت های عمیق و حفظ عملکرد طبیعی بافت ها
 • ذوب کردن چربی ها
 • بهبود جریان خود در نواحی تزریق شده
 • رفع چین و چروک های پوستی
 • روشن کنندگی تیرگی پوست در نواحی تزریق شده
 • رفع افتادگی پوست و سفت کردن آن

برای لاغری با مزوتراپی چربی سوز به چند جلسه درمان نیاز است؟

معمولاً تعداد جلسات درمان باید پس از بررسی وضعیت بیمار و توسط متخصص تعیین شود، زیرا هر بیمار مقدار چربی اضافه و وضعیت سلامتی متفاوتی را دارا است.

بر اساس وضعیت بدنی افراد، برخی بیماران ممکن است نتایج درمان خود را بلافاصله مشاهده کنند و برخی دیگر نیازمند زمان و جلسات بیشتری برای مشاهده وضعیت خود باشند. به طور کلی، هر فرد ممکن است به ۳ الی ۵ جلسه درمان مزوتراپی چربی سوز نیاز داشته باشد.

در ابتدای درمان فواصل جلسات شما ۷ الی ۱۰ روز بوده و پس از آن دو هفته یا یک ماه یک بار خواهد بود. معمولاً برای چربی سوزی یک ناحیه به ۲ الی ۴ تزریق در فواصل یک تا چهار هفته نیاز خواهید داشت و بسته به گستردگی ناحیه درمان، تعداد تزریق ها ممکن است افزایش پیدا کند.

بیمارانی که برای کاهش سلولیت مزوتراپی چربی سوز انجام می دهند، تقریباً به سه الی چهار جلسه درمانی در فواصل ۳ الی ۴ هفته ای نیاز دارند.

مراقبت‌های بعد از مزوتراپی چربی سوز

برای افزایش اثر بخشی درمان و کاهش عوارض مزوتراپی چربی سوز، باید برخی از نکات مراقبتی را تا مدتی رعایت کنید. پیروی از این نکات سبب ماندگاری نتایج درمان شده و سرعت بهبود شما را افزایش خواهد داد. از جمله مهمترین نکات مراقبتی عبارت اند از :

 • بعد از درمان به مدت یک هفته از مصرف دخانیات و الکل پرهیز کنید
 • تا یک ماه پس از درمان پوست خود را برنزه نکنید
 • تا دو هفته پس از درمان از مصرف داروهای رقیق کننده مانند آسپرین پرهیز کنید
 • به مدت ۱۲ ساعت بعد از مزوتراپی چربی سوز حمام نکنید
 • به مدت دو روز بعد از درمان ناحیه درمان را ماساژ دهید
 • از قرار گرفتن در معرض مستقیم نور آفتاب پرهیز کنید
 • هنگام خوابیدن سر خود را کمی بالا نگه دارید
دکتر نادیا متقی پزشک پوست، مو و زیبایی
رزرو نوبت
دکتر ابوالفضل مهربان پزشک پوست، مو و زیبایی
رزرو نوبت
دکتر آزاده درستکار متخصص پوست، مو و زیبایی
رزرو نوبت
دکتر رکسانا دهقانی پزشک پوست، مو و زیبایی
رزرو نوبت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *