ماندگاری فیلرهای پوست چقدر است؟

1
ماندگاری فیلرهای پوست

ماندگاری فیلرهای پوست


فیلرهای پوستی شامل تزریق یک محصول، به طور معمول اسید هیالورونیک، به صورت برای بازیابی یا بهبود ویژگی های صورت است. ماندگاری فیلرهای پوست چقدر است؟

همه ما به طور طبیعی با افزایش سن، به آرامی حجم صورت خود را از دست می دهیم. در کودکی، صورت ما ظاهری شبیه کروبی دارد و این حجم صورت با جوانی مرتبط است. با این حال، با افزایش سن، حجم ساختار استخوانی و همچنین قسمت های چربی صورت را از دست می دهیم. فیلرهای پوستی به پزشک این امکان را می دهند که مستقیماً این کاهش حجم را با محصولی که می تواند ساختار صورت را ساخته و حجم مورد نظر شما را بازگرداند، برطرف کند.

محصولات مختلف برای مکان های مختلف

با افزایش محبوبیت این روش ها، تعداد محصولات موجود برای تزریق نیز افزایش می یابد. هر یک از این محصولات در ضخامت و کیفیت خاص خود با هم متفاوت هستند. به همین دلیل است که انتخاب یک جراح پلاستیک دارای گواهی بورد برای ارزیابی کامل آناتومی صورت شما و انتخاب یک محصول و تکنیک تزریق برای به دست آوردن نتایج طبیعی مورد نظر بسیار مهم است.

جوانسازی غیرتهاجمی صورت واقعاً یک هنر است و جراحان پلاستیک برای دستیابی به ظاهر دلخواه به انواع محصولات مختلف تکیه می کنند. برای از دست دادن ساختار و حمایت، مانند گونه‌ها، پیشانی و شقیقه‌ها، پزشک ممکن است محصول ضخیم‌تری را انتخاب کند تا بیشترین پشتیبانی را برای بافت شما فراهم کند. این تزریق‌ها اغلب عمیقاً در بالای استخوان شما انجام می‌شوند تا بیشترین تأثیر را داشته باشند.

مزایای این تزریق‌های عمیق‌تر این است که: اغلب درد کمتری دارند، کبودی کمتری ایجاد می‌کنند و نسبت به سایر انواع تزریق‌ها ماندگاری بیشتری دارند. تزریق عمیق ممکن است تا ۱۲ ماه طول بکشد و محصولات جدیدتر در بازار ممکن است تا دو سال دوام داشته باشند. برای بیمارانم، زمانی که ناحیه‌ای را تزریق کردیم و بیمارم از نتایج آن بسیار راضی است، برای تزریق‌های بعدی به سراغ محصولی با ماندگاری بیشتر می‌روم تا طول نتایج را به حداکثر برسانم.

برای خطوط و چین و چروک های نزدیک به پوست، پزشک ممکن است محصول نازک تری را برای پر کردن کانتور و صاف کردن پوست انتخاب کند. این محصولات ممکن است سریعتر متابولیزه شوند و ۶ تا ۱۲ ماه دوام داشته باشند. برای مثال، در نواحی صورت که حرکت بیشتری دارند، مانند لب‌ها، حرکت مداوم ماهیچه‌ها شکسته می‌شود و فیلر را با سرعت بیشتری حل می‌کند و فیلرها در این نواحی فعال‌تر سریع‌تر از بین می‌روند.

چه قسمت هایی از صورتم را می توانیم با فیلر درمان کنیم؟

فیلرها را می توان در تمام صورت برای درمان نواحی مختلف استفاده کرد. در قسمت فوقانی صورت، می توان از فیلرها در محل اشک یا شیار عمیق و دایره تیره زیر چشم برای بازگرداندن حجم و کاهش ظاهر سیاهی و ظاهر خسته استفاده کرد. برای بهبود ظاهر چین و چروک های پایین و بازگرداندن ظاهر جوان گونه، اغلب به گونه ها و استخوان گونه ها حجم می دهند.

فیلرهای پوستی را می‌توان در چین و چروک‌های نازک و عمیق‌تر قسمت پایین‌تر صورت و اطراف دهان و گردن‌ها نیز تزریق کرد. فیلرها ناحیه مورد نظر را پر کرده و بدین ترتیب ظاهر افتادگی و پیری را در این مکان کاهش می‌دهند.

برخی از زیباجویان هنوز حجم جوانی زیادی دارند اما از فیلر‌های پوستی برای تقویت برخی ویژگی‌ها استفاده می‌کنند. لب‌ها رایج ترین ناحیه ای هستند که با حجم دهی درمان می‌شوند. انواع فیلرهای مختلف را می توان برای ارائه طیف وسیعی از نتایج از ترمیم بسیار ظریف تا ظاهری بارزتر از نوع “کایل جنر” استفاده کرد.

فیلرها همچنین برای رینوپلاستی مایع استفاده می‌شوند، روشی غیرتهاجمی که برای بهبود ظاهر و هماهنگی بینی با آناتومی صورت استفاده می‌شود. از فیلرهای عمیق می توان برای کانتور کردن صورت استفاده کرد و یک خط فک، چانه یا گونه مشخص تر ایجاد کرد تا ساختار بیشتری ایجاد کند و شکل صورت را بهبود بخشد.

از فیلرهای پوستی چه انتظاری باید داشته باشید؟

بازسازی حجم از دست رفته صورت با روش‌های غیرتهاجمی مانند تزریق فیلرها جذاب هستند، زیرا روش‌هایی سریع هستند و ماندگاری بالایی دارند. متخصص در کمتر از یک ساعت تزریق را انجام می‌دهد. پس از تزریق، معمولاً بیماران باید به مدت ۲۴ ساعت از ورزش خودداری کنند و بقیه روز را در حالت ایستاده قرار داشته باشند.

مزیت دیگر فیلرها این است که نتایج فوری دارند. بله، شما می توانید بعد از عمل در آینه نگاه کنید و نتایج آنی را ببینید! بسته به نوع و محلی که در آن فیلر تزریق شده، ممکن است در حین یا بعد از تزریق فیلر، کمی ناراحتی، کبودی و تورم را تجربه کنید. بنابراین نباید قبل از مراسم یا جشن های بزرگ فیلر تزریق کنید. بهتر است این کار را به روزهایی که بیکار هستید و جایی دعوت نیستید موکول کنید.

اگر نتایج را دوست نداشته باشید چطور؟

اکثر بیماران ما از نتایج خود هیجان زده هستند، اما اگر کاملاً راضی نیستید، فیلرهای اسید هیالورونیک برگشت پذیر هستند. جراح پلاستیک شما می تواند آنزیمی را تزریق کند که فیلر شما را حل می کند تا زمانی که از کانتور صورت خود راضی باشید.

امتیاز دهید

سهیل دهقانیمشاهده نوشته ها

Avatar for سهیل دهقانی

سهیل دهقانی کارشناس سئو و تولید کننده محتوا که غلاقه زیادی به تحلیل محتوا و حوزه های کاری مختلف دارم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *