درباره فیلر زیر چشم

تزریق فیلر زیر چشم در شیراز

رزرو وقت فیلر زیر چشم در شیراز

تزریق فیلر زیر چشم در شیراز را در کلینیک دکتر متقی انجام دهید و برای رزرو وقت از لینک های زیر کمک بگیرید. بهترین مرکز تزریق فیلر زیر چشم در شیراز کلینیک دکتر متقی است.

دکتر نادیا متقی پزشک پوست، مو و زیبایی
رزرو نوبت
دکتر ابوالفضل مهربان پزشک پوست، مو و زیبایی
رزرو نوبت
دکتر آزاده درستکار متخصص پوست، مو و زیبایی
رزرو نوبت
دکتر رکسانا دهقانی پزشک پوست، مو و زیبایی
رزرو نوبت

فیلر زیر چشم چیست؟

ناحیه زیر چشم که با نام محل اشک نیز شناخته می شود، حلقه های کم عمقی هستند که به مرور زمان بر اثر عوامل مختلف گود می شوند و ظاهر صورت شما را غمگین و پیر نشان دهند. برای مقابله با این مشکل طبیعی می توان از فیلر زیر چشم بر روی ناحیه تو خالی چشم استفاده کرد نواحی فرو رفته حالت ارتجاعی خود را بازیابند و چهره فرد احیا شود. همچنین، این فیلرها باعث روشن تر و حجیم تر شدن زیر چشم ها می شوند و حلقه های تیره زیر چشم را از بین می برند.

فیلرها معمولاً از اسید هیالورونیک ساخته می شوند. این ماده به طور طبیعی در بدن تولید می شود و تزریق آن به صورت مصنوعی، عملکرد ماده طبیعی بدن را تقلید می کند. از دیگر موادی که در تولید فیلرهای زیر چشم استفاده می شود نیز می توان به پلی الاکتیک اسید یا هیدروکسی لاپاتیت کلسیم اشاره کرد.
تزریق فیلر چشم با توجه به عمق گودی زیر چشم، سن متقاضی، افتادگی پوست و دیگر عوامل تاثیرگذار می تواند به روش های مختلفی انجام شود. به عنوان مثال، در روش حجم دهی ساختاری، تزریق فیلر به سطوح ساختاری عمیق تر صورت، نزدیک استخوان و زیر عضله، با هدف دستیابی به فرم دهی بهتر صورت انجام می شود. تزریق عمیق‌تر فیلر، برخلاف تزریق آن به لایه‌های سطحی پوست، حجم از دست رفته ناشی از افزایش سن را بازیابی می ‌کند و ظاهری طبیعی به چشم ها می دهد.
در برخی موارد نیز گودی چشم به دلیل توخالی بودن ناحیه اشکی به وجود می آید و به دلیل خالی بودن حجم این ناحیه،  پف کردن نواحی مجاور چشم تشدید می شود. در این شرایط فیلر به گونه ای تزریق می شود که قسمت های خالی با نواحی اطراف هم سطح شوند و ظاهری یک دست در ناحیه زیر چشم ایجاد شود.
در برخی موارد که گودی و فرورفتگی زیر چشم فرد بیش از حد عمیق باشد، استفاده از فیلر زیر چشم می تواند سبب وخیم تر شدن وضعیت گودی چشم فرد شود. از همین رو، مشورت با پزشک مراقبت های زیبایی از اهمیت بسیاری برخوردار خواهد بود.
همچنین، در شرایطی که فیلر بیش از حد تزریق شده باشد، می توان از هیالورونیداز برای حل کردن مواد اضافی استفاده کرد. در نظر داشته باشید، تنها زمانی که بافت ناحیه درمان ترمیم شده باشد می توان درمان اصلاحی انجام داد.
پیش از انجام فیلر زیر چشم شما باید توسط پزشک متخصص مشاوره شوید و پزشک برای شما تعیین خواهد کرد که بهترین درمان برای رفع گودی زیر چشم های شما چه روشی خواهد بود و به چه مقدار فیلر چشم برای پر کردن حجم خالی زیر چشم خود نیاز خواهید داشت.

نمونه کارها

درمان گودی و سیاهی زیر چشم با استفاده از فیلر زیر چشم

یکی از نگرانی های رایجی که افراد در سنین جوانی دچار آن می شوند، گودی یا سیاهی اطراف چشم است که تأثیر بسیاری بر روی حالت چهره می گذارند و سبب خسته و غمگین به نظر رسیدن صورت می شوند.
گودی و افتادگی زیر چشم معمولاً ناشی از عوامل مختلفی مانند ژنتیک و یا افزایش سن است و می تواند در زنان و مردان به یک اندازه رخ دهد. از همین رو، بسیاری از افراد برای پیشگیری و یا اصلاح گودی و سیاهی زیر چشم به روش های مختلف درمانی روی می آورند.
یکی از رایج ترین روش های درمانی، استفاده از لوسیون ها و کرم های مختلف در روتین پوستی روزانه است که می‌تواند باعث کاهش گودی خفیف زیر چشم شود. اما محبوب ترین و پرطرفدارترین درمان که تاثیرات بلند مدتی برجای می گذارد، استفاده از فیلر زیر چشم است. استفاده از این روش برای رفع فرورفتگی های زیر چشم ریسک جراحی ندارد و متقاضیان با پرداخت هزینه ای معقول می توانند به سرعت نتیجه مورد انتظار خود را کسب کنند.

مدت ماندگاری فیلر زیر چشم

مدت ماندگاری فیلر به ویسکوزیته بدن فرد بستگی دارد. حجم دهنده های نرم معمولاً بین ۳ تا ۶ ماه ماندگاری دارند، اما فیلرهایی که ساختار قوی تری دارند معمولاً یک الی دو سال ماندگاری خواهند داشت. از آنجایی که ماده اولیه در این پرکننده ها اسید هیالورونیک است و این ماده به طور طبیعی در بدن انسان وجود دارد، سرعت متابولیزه شدن مواد توسط بدن تعیین کننده طول عمر آن خواهد بود. نوع فیلری که برای شما استفاده می شود تأثیر مستقیمی بر روی ماندگاری و قیمت فیلر زیر چشم شما خواهد داشت. همچنین متد مورد استفاده پزشک متخصص نیز یک عامل تعیین کننده بر ماندگاری و قیمت فیلر زیر چشم هستند.

فیلر زیر چشم
فیلر زیر چشم

علت ایجاد گودی زیر چشم چیست؟

گودی زیر چشم می تواند تنها محدود به ناحیه اشک باشد و یا قسمت بالایی گونه ها را نیز در بر بگیرد. دلایل متعددی برای گودی زیر چشم وجود دارد، اما شایع ‌ترین آنها ژنتیک، کم آبی بدن، کم خوابی، کاهش حجم به دلیل افزایش سن، قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید و عوامل منفی در سبک زندگی مانند سیگار کشیدن هستند. همچنین، گودی زیر چشم می تواند به دلیل کمبود حجم در قسمت بالایی گونه ها نیز ایجاد شود که معمولاً در نتیجه افزایش سن یا صرفاً به دلیل عدم تقارن طبیعی گونه ها و صورت است.
اصلاح حجم در قسمت های زیر چشم  را می توان با ترکیبی از درمان های پوستی مانند تزریق حجم دهنده های اسید هیالورونیک و PRP انجام داد. استفاده از این روش بر روی بهبود بافت، کیفیت و ضخامت پوست و افزایش اثر دهی فیلرهای تزریق شده تأثیر بسیاری خواهد داشت.

مراحل تزریق فیلر زیر چشم چیست؟

در صورتی که قصد تزریق فیلر زیر چشم در کلینیک دکتر متقی را داشته باشید، قبل از انجام فرآیند یک جلسه مشاوره با متخصصین کلینیک خواهید داشت و پزشک متخصص با در نظر گرفتن اهداف و انتظارات شما، گودی و سیاهی زیر چشم شما را تجزیه و تحلیل می کند و پس از بررسی کامل چهره و پوست، بهترین روش درمان گودی و سیاهی زیر چشم را برای شما انتخاب کرده و مقدمات تزریق را شروع می کند.
قبل از شروع تزریق، از بی حسی موضعی استفاده می شود تا به کاهش هر گونه درد یا ناراحتی در طول تزریق کمک کند. سپس فیلرها را به ناحیه زیر چشم و استخوان گونه تزریق می شوند. کل این فرآیند معمولاً حدود ۳۰ دقیقه طول می کشد و نسبتاً ساده و بدون درد است.

مراقبت های بعد از تزریق فیلرهای چشم

شما می توانید بلافاصله پس از تزریق فیلر نتایج آن را بر روی پوست چشم های خود مشاهده کنید. اغلب افراد بعد از تزریق فیلر نیازی به استراحت نخواهند داشت و می توانند به زندگی روزمره خود بازگردند.
با این حال، در برخی موارد این احتمال وجود دارد که عوارض جانبی مانند تورم، قرمزی و کبودی بر روی پوست شما ایجاد شوند. این عوارض طبیعی هستند و معمولاً در عرض یک الی دو روز فروکش می کنند.
به طور کلی، دوره نقاهت پس از تزریق فیلر زیر چشم ممکن هست نهایتاً تا یک هفته طول بکشد. ماندگاری فیلرهای صورت موقتی بوده و شما می توانید هر زمان که نیاز به درمان مجدد داشتید، دوباره فیلر زیر چشم تزریق کنید. حجم دهنده های زیر چشم حدود ۱۲ تا ۱۸ ماه دوام دارند و دلیل موقتی بودن آن‌ها این است که بدن به طور طبیعی شروع به تجزیه اسید هیالورونیک می کند.

قیمت فیلر زیر چشم به چه عواملی بستگی دارد؟

تزریق فیلر به ناحیه اطراف چشم یک راه حل فوری و کارآمد است که به صورت موقت گودی زیر چشم را برطرف می کند. در مقایسه با سایر روش های درمانی تهاجمی، هزینه فیلر زیر چشم پایین تر بوده و نتایج بسیار طبیعی به همراه خواهد داشت.
هزینه فیلر زیر چشم بسته به وضعیت فرد می تواند متفاوت باشد. یکی از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار بر روی هزینه فیلر زیر چشم، میزان شدت گودی و سیاهی زیر چشم شما خواهد بود. همچنین، تجربه پزشک متخصص و محل کلینیک نیز می تواند بر روی هزینه فیلر زیر چشم تأثیر گذار باشد.
از دیگر عوامل تأثیر گذار بر قیمت فیلر زیر چشم می توان به مواردی مانند نوع فیلر، مقدار مورد نیاز و نواحی که در آن تزریق می شود، اشاره کرد. تمامی اطلاعات لازم در مورد فرآیند تزریق و قیمت فیلر زیر چشم در جلسه مشاوره در اختیار شما قرار می گیرد و شما می توانید برای رزرو وقت مشاوره از طریق راه های ارتباطی با کلینیک دکتر متقی در تماس باشید.

دکتر نادیا متقی پزشک پوست، مو و زیبایی
رزرو نوبت
دکتر ابوالفضل مهربان پزشک پوست، مو و زیبایی
رزرو نوبت
دکتر آزاده درستکار متخصص پوست، مو و زیبایی
رزرو نوبت
دکتر رکسانا دهقانی پزشک پوست، مو و زیبایی
رزرو نوبت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *